• Зерно Н Бобові  Активатор Інокуляції

Упаковка

Оберіть кількість

Ціна113,00 грн

Замовити

10л


980,00 грн

Замовити


Склад: (г/л)

Nзаг

P2O5

K2O

Na2O

CaO

MgO

SO3

Fe

Mn

B

Zn

Cu

Mo

Co

30,0

20,0

42,0

8,0

1,2

0,6

1,1

0,9

2,5

0,5

0,05

Примітка – допустимі відхилення для вмісту макроелементів ±2%, мікроелементів ± 1 %


*а також невеликі кількості ультра мікроелементів, таких як селен, титан, ванадій та ін.

Опис препарату:

Цеовіт Зерно Н Бобові – це унікальний збалансований комплекс хелатованих елементів живлення (макро- і мікроелементів), оліго- і полісахаридів, стимуляторів росту, фітогормонів, органічних кислот і природних амінокислот рослинного походження для передпосівної інкрустації бобів, який забезпечує оптимальний гормональний баланс на першій стадії розвитку рослин.

Передпосівна обробка насіння активатором інокуляції Цеовіт

Зерно Н Бобові є найефективнішою складовою агротехнічних заходів при вирощуванні бобових культур.

Рис-1

Цеовіт Зерно Н Бобові призначений для:

– очищення поверхні бобів від грибкових захворювань, викликаних умовами зберігання та зараженням місць механічних пошкоджень;

– покриття бобів біополімерною плівкою, яка локалізує місця ураження і запобігає поширенню захворювань;

– забезпечення стартовим комплексом живлення, який містить макроелементи (N, К, Р), вкрай необхідні для ефективного розмноження кореневих бульбочкових бактерій (тих, що поглинають азот з повітря) мікроелементи (Mo, Co, Zn, В) та α-амінокислоти рослинного походження, що гарантує їх збалансованість, високу концентрацію і задовольняє всі потреби рослин;

– збільшення енергії проростання, гарантування ранніх рівномірних сходів та прискореного розвитку кореневої системи;

– управління всіма фізіологічними процесами – від проростання бобів до плодоношення – і максимального розкриття генетичного потенціалу рослин завдяки промотору біосинтезу ендогенних фітогормонів власного виробництва, який регулює гормональний баланс рослини на кожній з фаз розвитку, та ендогенних фітогормонів (ауксинів, гіберелінової кислоти і цитокінінів), необхідних для прискореного проростання насіння;

– посилення антидепресантних властивостей рослин завдяки кращій адаптації до несприятливих зовнішніх умов (заморозків, посухи тощо);

– зняття біотичних стресів, пов’язаних з використанням засобів захисту рослин – хімічних протруйників та гербіцидів, які гальмують розвиток рослин;

– підвищення природної стійкості до захворювань внаслідок стимулювання імунної системи;

Рис-2

– сприяння кращому розвитку корисних мікроорганізмів, які забезпечують необхідні перетворення складових ґрунту шляхом різноманітних біохімічних процесів;

– активації взаємовигідних процесів ендосимбіозу між рослиною-господарем і бульбочковими бактеріями, що призводить до більш ефективного синтезу рослиною цукрів, а бактеріями – зв’язаного азоту та амінокислот;

– покращення стеблиння та розвитку генеративних органів рослин;

– зростання врожайності та покращення якості бобів.

Рис-3

Рекомендації щодо застосування Цеовіт Зерно Н Бобові:

Цеовіт Зерно Н Бобові рекомендується для передпосівної інкрустації бобів з розрахунку 2 літра (8-10 літрів бакового розчину) на 1 тонну насіння.

Обробка насіння Цеовіт Зерно Н Бобові є першим кроком у сучасній технології вирощування бобових, яка сприяє максимальній реалізації генетичного потенціалу культури.

Обробка насіння Цеовіт Зерно Н Бобові не виключає використання хімічних протруйників, при цьому зменшує гальмування розвитку рослин через дію останніх (див. таблицю).

Порівняльна таблиця впливу комплексів підготовки бобів «Цеовіт Зерно Н Бобові» для покращення сходів бобів в порівнянні з традиційними інокулянтами

Бакова суміш

Середня* довжина пагона, cм

4-й
день

6-й
день

8-й
день

1

Цеовіт Зерно Н Бобові (2 л/т) + Фундазол

4,36

11,57

14,25

2

Цеовіт Зерно Н Бобові(2 л/т) + Легум Фікс + Фундазол

2,73

7,16

11,08

3

Агростимулін + Наноактиватор + Клей + Хайстік + Максим

2,84

6,69

10,15

4

Цеовіт Зерно Н Бобові(2 л/т) +Аватар + Хайстік + Максим

2,38

6,14

10,05

5

Аватар + Фундазол

2,14

6,23

9,84

6

Хайстік + Максим

2,21

5,53

8,31

7

Фундазол

2,00

4,70

7,60

* Середні заміри по 4-му, 6-му та 8-му днях бралися з 24-х бобів.

Для бобових культур характерна генетична здатність засвоювати азот з повітря завдяки бактеріям кореневих бульбочок.

Тісне співжиття бульбочкових з корінням бобових – приклад одного з найбільш взаємовигідних вторинних ендосимбіозів.

Рис-4

Рис-5

На українських чорноземах, за приблизними розрахунками, мікробне населення 1 грама ґрунту в орному шарі може становити до 1 мільярда одиниць, а на площі в 1 гектар проживає від 300 до 3000 кг мікроорганізмів!

Тому додаткове внесення декількох мільйонів бактерій може окупитися лише на бідних ґрунтах з низьким вмістом гумусу і, відповідно, незначною кількістю бактерій, здатних засвоювати азот з повітря.

Згідно з багаторічними лабораторними та польовими дослідами спільне використання Цеовіт Зерно Н Бобові, протруйників та інокулянтів значно підвищує енергію сходів, прискорює розвиток рослин і призводить до зростання на 30-40% кількості як бульбочкових бактерій, так і міжвузлів на рослині та бобів на них.

Рис-6

Необхідно зазначити, що ефективна співпраця рослин та бактерій відбувається при взаємовигідному забезпеченні потреб. При порушенні балансу між ними співробітництво припиняється.

Так, англійський науковець Н. Торнтол встановив, що за відсутності бору в ґрунті співпраця зупиняється, а бульбочкові бактерії стають паразитами своєї рослини-господаря і виснажують її.

Ефективність застосування Цеовіт Зерно Н Бобові:

Передпосівна обробка насіння бобових культур Цеовіт Зерно Н Бобові забезпечує рослинам необхідний комплекс поживних елементів від сходів до наступного позакореневого живлення.

αα-амінокислоти рослинного походження швидко проникають у клітини, поліпшують фізіологічні та обмінні процеси, стимулюють вегетативний ріст і розвиток рослин внаслідок їх швидкого використання для синтезу білків.

Іншими словами, внесення α-амінокислот дозволяє рослинам концентрувати енергію на отримання максимального врожаю. Крім того, внесення амінокислот суттєво прискорює вироблення рослинами власних гормонів, необхідних на цьому етапі розвитку.

Олігосахариди сприяють синтезу рослинами власних фітоалексинів (природних антибіотиків), які викликають локальну і системну тривалу стійкість рослин до захворювань.

В цілому, комплекс амінокислот і олігосахаридів призводить до посилення ендогенного захисту рослин.

Гормони впливають на всі процеси розвитку рослин і повинні бути доступними в достатній кількості протягом всього їх життя для максимальної реалізації генетичного потенціалу. Саме тому внесення гормонів при передпосівній обробці насіння необхідне для прискореного проростання і розвитку рослин.

Крім того, вони стимулюють ріст кінчиків коренів рослин, що є критичним для створення оптимального балансу ендогенних фітогормонів, потрібного для максимальної генетичної експресії.

Рис-7

Збалансований склад інгредієнтів Цеовіт Зерно Н Бобові сприяє гармонійному розвитку та плодоношенню бобових культур, гарантує одержання високих та якісних урожаїв з одночасним зниженням витрат відносно традиційного вирощування.

Комплексне використання різносторонніх стимуляторів, хелатованих компонентів живлення, природних амінокислот, оліго- і полісахаридів індукує стрімке проростання, високу та одночасну схожість насіння, активізує процес ендосимбіозу між рослинами і бульбочковими бактеріями, нейтралізує вплив стресових факторів, в тому числі, гальмуючий вплив протруйників і гербіцидів, що вкупі забезпечує зростання врожайності сої на 0,8-1,2 т/га при суттєвому покращенні всіх показників якості.

Рис-8

Головні наслідки передпосівної обробки насіння бобових культур Цеовіт Зерно Н Бобові – управління та забезпечення проходження всіх біохімічних процесів на перших етапах розвитку рослин; запобігання стресового впливу зовнішніх факторів з вирішальним впливом на закладку та формування найкращої якості.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зерно Н Бобові Активатор Інокуляції

  • Виробник: Фірма Цеоліт
  • Модель: 0021
  • Наявність: Передзамовлення
  • Пакування: 1л
  • 113.00грн


Доступні варіанти