Про нас

KORTAGRO.COM.UA - це магазин для тих, хто цінує свій час і гроші.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів і забезпечуємо професійний сервіс. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір, швидко оформити замовлення і отримати товар у зручний для Вас час.


Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені придбанням!


Купуючи у нас, Ви:

1. Економте гроші.

Ми працюємо безпосередньо з складами великих українських дистриб'юторів і не оплачуємо оренду, як це роблять звичайні магазини. Тому ціни у нас значно нижче.

2. Економте час.

Вам не потрібно витрачати час на багатогодинне ходіння по магазинам. Досить зайти на наш сайт, зробити замовлення і Вам його доставлять в будь-яке місто України. Ви маєте можливість робити замовлення по інтернету в будь-який час доби.

3. Великий асортимент.


Магазин постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм клієнтам і відвідувачам сайту максимум зручностей.


У нашому магазині діє система попередніх замовлень - можливість зробити попередню заявку на очікуваний товар. Як тільки товар надходить у продаж, ми інформуємо Вас про це і погоджуємо вартість товару і термін доставки.


Для Вашої зручності у нас є точка видачі, попередньо замовленого товару, який Ви можете відразу перевірити. Також відправимо Ваше замовлення на найближче до Вас відділення.


Виникли питання?

Ви можете задати нам свої питання за допомогою функції «Зворотній зв'язок» або поспілкуватися з нами по телефону:


+38(096) 682-50-35, +38(044) 5-410-460, +38(066) 270-77-54

KORTAGRO.COM.UA - це магазин. В першу чергу Інтернет-магазин, тобто Ви можете вибрати товари, оформити замовлення і оплатити його, не  відриваючись від свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було зручно це зробити, і комфортність нашого сервісу помітили і оцінили багато людей.