• Зав'язь Плюс

Упаковка

Оберіть кількість

Ціна67,00 грн

Замовити

10л


520,00 грн

Замовити


Склад:(г/л)

Nзаг

P2O5

K2O

Na2O

CaO

MgO

SO3

Fe

Mn

B

Zn

Cu

Mo

Co

65,0

5,0

2,7

7,0

1,9

0,55

0,15

0,23

Примітка – допустимі відхилення для вмісту макроелементів ±2%, мікроелементів ± 1 %


*а також невеликі кількості ультра мікроелементів, таких як селен, титан, ванадій та ін.

Опис препарату

Цеовіт Зав’язь Плюс – це унікальний збалансований комплекс хелатованих елементів живлення (макро- і мікроелементів), оліго- і полісахаридів, стимуляторів росту, фітогормонів, гуматів, органічних кислот і природних амінокислот рослинного походження.

Призначений для позакореневого живлення з метою прискорення росту і розвитку рослин, стимуляції плодоутворення, формування раннього високого врожаю поліпшеної якості.

Цеовіт Зав’язь Плюс забезпечує необхідний комплекс поживних елементів від всходів до наступного позакореневого живлення.Головною метою впровадження Цеовіт Зав’язь Плюс є досягнення агрономічної стійкості – забезпечення високих врожаїв незалежно від зовнішніх умов – завдяки наступним факторам:

– Органічні кислоти сприяють частковому очищенню поверхні листків від грибкових утворень та пом’якшують воскове покриття, що покращує доступність робочого розчину до рослини.

– Активна біополімерна плівка полісахаридів покращує рівномірний розподіл складових робочого розчину по поверхні листків і, крім того, запобігає поширенню захворювань.

– α-Амінокислоти рослинного походження стимулюють вегетативний ріст і розвиток рослин внаслідок прискореного синтезу білків; їх внесення дозволяє рослинам спрямувати енергію на отримання максимального врожаю. Крім того, природні α-амінокислоти сприяють виробленню рослинами власних гормонів. В цілому, комплекс амінокислот і олігосахаридів також приводить до посилення ендогенного захисту рослин.

Рослини можуть мати до 200 амінокислот, лише близько 20 з них необхідні для синтезу білка

Фітогормони забезпечують зв’язок між кореневою і вегетативною системами. Взаємодія коренів з листям відбувається через гормони.

Щоб домогтися значного підвищення врожайності, треба навчитися регулювати реакцію рослини на негативні впливи зовнішнього середовища. Якщо своєчасно виявляти стреси і допомагати рослині їх долати, можна додатково збільшити генетичну експресію культур до 30%.

Фітогормони регулюють процес живлення рослин, а Бор та мікроелементи забезпечують виробництво фітогормонів і утворення додаткових точок росту у рослині.

Для підтримки високої врожайності необхідно підтримувати рух живлення від вершини рослини вниз, а не знизу вверх. Рух живлення регулюється Ауксином і Гібереліновою кислотою.

Після цвітіння верхні частини рослини виробляють більше цих гормонів, ніж коріння рослини. Коли ці гормони рухаються зверху вниз по тканині флоеми, вони підтримують бруньки в стані сплячки, сприяють опаданню квіток і дрібних плодів.

Завдяки Цеовіт Зав’язь Плюс ці гормони рухаються знизу вгору, що сприяє рясному цвітінню, великій кількості плодів та їх кращій якості.

 • Гормони впливають на всі процеси розвитку рослин і повинні бути доступними в достатній кількості протягом всього життя для максимальної реалізації генетичного потенціалу. Саме тому позакореневе внесення гормонів прискорює розвиток рослин.

 • Промотор біосинтезу ендогенних фітогормонів власного виробництва керує всіма фізіологічними процесами розвитку рослин – від проростання насіння до плодоношення – і регулює оптимальний баланс ендогенних фітогормонів на кожній з фаз розвитку, необхідний для максимального використання генетичного потенціалу рослин.

 • Хелатовані форми поживних речовин комплексом ЕДТА і амінокислот, забезпечують доступність та швидке транспортування складових робочого розчину по всій рослині протягом 2-3 годин.

 • Комплекси ЦЕОВІТ демонструють екологічну чистоту тестами на бджолах. Рекомендовані дози використання комплексів не шкідливі для навколишнього середовища а у випадку з бджолами навіть покращують їх медозбір. • Олігосахариди сприяють синтезу рослинами власних фітоалексинів (природних антибіотиків), які викликають локальну і системну тривалу стійкість рослин до захворюваннь.

 • Гумати стимулюють фізіологічні процеси в рослині та ґрунті, підвищують рухливість фосфору і органічного азоту з ґрунту, покращують фотохімічну фіксацію вуглекислого газу.

 • Введення додаткової кількості гормонів росту – ауксинів, цитокінінів, гіберелінів — призводить до зменшення вмісту гормонів стресу та старіння – абсцизової кислоти та етилену – і підвищує антистресовий статут рослини.

А з гуматом краще:

Якщо основа Цеовіт Зав’язь Плюс забезпечує збалансоване по кількості та якості основними елементами живлення то додаток гуматів призначений:

 • для стимулювання фізіологічних процесів як в рослині так і в ґрунті;

 • в рослині гумат, говорячи по-простому, розтягує розмір клітин, прискорюючи їх ділення, тобто сприяє росту рослин;

 • для підвищення рухливості фосфору з ґрунту, покращення також фобо-хімічної фіксації азоту і доступності рослинам органічного азоту з ґрунту.

Таким чином додаток гуматів підвищує ефективність використання поживних речовин рослин, та їх доступність з ґрунту, узгоджуючи комплекс взаємозалежних процесів.Ефективне застосування Цеовіт моно Молібден гарантує:

 • Швидкий стартовий розвиток сільськогосподарських рослин.

 • Стрімкий розвиток кореневої системи та генеративних органів.

 • Інтенсифікацію і дружність цвітіння та зав’язування плодів.

 • Підвищену стійкість до захворювань і стресів, викликаних біотичними та абіотичними факторами, в тому числі – посилення антидепресантних властивостей рослин із-за кращої адаптації до несприятливих зовнішніх умов (заморозків, посухи і т.д.);

 • Зняття біотичних стресів, пов’язаних з використанням засобів захисту рослин – хімічних протруйників та гербіцидів, які гальмують розвиток рослин; підвищення природної стійкості до захворювань внаслідок стимулювання імунної системи.

В умовах стресу рослинам необхідна швидка допомога — Цеовіт Зав’язь Плюс, тільки він постачає всі “ліки”, необхідні для найшвидшого запуску адаптаційного антистресового механізму.

Цеовіт Зав’язь Плюс рішуче впливає на реалізацію генетичних можливостей, на гілкування, цвітіння та зав’язування плодів.Рекомендації щодо способу застосування:

Головне – внесення рекомендованої кількості Цеовіт Зав’язь Плюс та карбаміду

Культура

Фаза внесення

Витрати добрив

Додаток карбаміду

л/га

кг/га

Зернові

Від початку кущення 1 – 2 обробки зінтер. 10 – 14 днів

1 – 3

до 10

Ріпак Буряк

З 6 – 12 листків 2 – 3 обробки зінтервалом 10 – 14 днів

1 – 3

до 10

Картопля

1 – 2 тижні після сходів 2 – 3 обробки зінтер. 10 – 14 днів

1 – 3

до 6

Овочі

В період інтенсивного розвитку 3 – 4 обробки

з інтервалом 10 – 14 днів

0,5 – 2

до 3

Сад, Виноград

З початку бутонізації 3 – 4 обробки з інтер. 10 – 14 днів

3 – 5

до 3

Примітка:витрати робочої рідини для всіх культур до 250 л/га, для саду до 1000 л/га

Застосування Цеовіт Зав’язь Плюс не виключає використання хімічних засобів захисту з підвищенням ефективності їх використання на 35-40% при попередженні чи знятті стресів від їх використання.

Збалансований склад інгредієнтів Цеовіт Зав’язь Плюс сприяє гармонійному розвитку та плодоношенню сільськогосподарських культур, гарантує одержання високих та якісних урожаїв з одночасним зниженням витрат відносно традиційного вирощування.Головний результат позакореневого внесення Цеовіт Зав’язь Плюс – отримання максимально можливого та якісного урожаю, зняття стресового стану навіть тривало вражених ним рослин, забезпечення стимульованого розвитку та плодоношення при використанні у всіх критичних точках.

Ефективність використання Цеовіт Зав’язь Плюс зростає при спільному внесенні з іншими комплексами Цеовіт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зав'язь Плюс

 • Виробник: Фірма Цеоліт
 • Модель: 0020
 • Наявність: Передзамовлення
 • Пакування: 1л
 • 67.00грн


Доступні варіанти