• VIRIDIN (ТРИХОДЕРМІН)

Біологічний фунгіцид широкого спектру дії.

Viridin (Триходермін) - біофунгіцид для захисту рослин від широкого спектру грибних та бактеріальних хвороб.

Склад: основою препарату Viridin (Триходермін) є спори та міцелій гриба Trichoderma viride (lignorum) та продукти метаболізму - біологічно активні речовини.

Пакування: 20 г, кількість в упаковці: 30 шт.

Дія препарату:

• VIRIDIN (Триходермін) містить спеціально відібраний штам гриба Trichoderma з посиленим синтезом широкого спектру природних фунгіцидних і біологічно активних речовин. Гриб пригнічує розвиток фітопатогенів прямим паразитуванням, конкуренцією за субстрат, виділенням ферментів, антибіотиків (гліотоксин, вірідін та інш.) та інших біологічно активних речовин, які пригнічують розвиток багатьох видів збудників.

• В ґрунті гриб розвивається на різних рослинних залишках, багатих целюлозою, на міцелії, плодових тілах фітопатогенів, що дозволяє очистити грунт від збудників хвороб.

• Гриб здатен формувати мікоризу з корінням рослин, що забезпечує збільшення площі поглинання рослинами поживних речовин і вологи з ґрунту.

Особливості застосування препарату:

• Препарат застосовуюється для передпосівної обробки насіння, замочування розсади, обприскування посівів овочевих культур,насаджень плодових дерев та ягідників від хвороб впродовж усього вегетаційного періоду. Також препарат використовують для обробки грунту для швидкого розкладання рослинних решток та оздоровлення грунту.

• Обробка насіння, замочування насіння. Для обробки насіння (замочування розсади) готують розчин згідно рекомендованих норм (див. табл.). Насіння (розсаду) замочують в день висіву на 40 - 60 хв в підготовленому розчині препарату. Залишки розчину можна використати для поливу насіннєвого ложа. Обробку насіння (розсади) проводять у затінку.

• Обробка по листу (або насаджень овочевих культур, плодовових дерев, ягідників).

Максимальний потенціал препарату реалізується при його застосуванні для профілактики захворювань. Для підтримки позитивного ефекту необхідно проводити обробку рослин по вегетації з інтервалом 2-3 тижні. В цьому випадку препарат не тільки попереджає розвиток хвороб, але і виступає в ролі стимулятора росту. Обробку рослин необхідно проводити у вечірній або ранковий час, або в похмуру погоду (періоди мінімальної сонячної активності), за температури від +10°С до +30°С.

• Обробка грунту. Обробку грунту проводять в осінній період відразу після збору урожаю або навесні в передпосівну обробку грунту. Проводять методом обприскування розчином препарату за допомогою ранцевого оприскувача. Необхідно проводити у вечірній або ранковий час, або в похмуру погоду (періоди мінімальної сонячної активності), за температури не менше +5°С.

Після обробки робочим розчином ґрунт розрихлюють будь-яким способом (культивація, дискування, оранка та ін.).

Норми витрат і способи застосування препарату


Культура 
Хвороби 
Спосіб обробки
Витрата робочого розчину
Картопля
Фітофтороз, ризоктоніоз, в'янення, суха та мокра гниль бульб
Обробка бульб перед висаджуванням. Обприскування в період вегетації
20 г / 3-5 л води / 100 кг; 20 г / 5 л води / 1 сотку
Томати, баклажани, перець, огірки, кавуни, дині, гарбузи, усі види капусти, салат, шпинат, кріп, щавель, селера черешкова, морква, буряк, квіткові та декоративні
Фітофтороз, макроспоріоз, бура плямистість, альтернаріоз, бактеріальний рак, антракноз, оливкова плямистість, біла гниль, чорна ніжка, судинний бактеріоз, несправжня борошниста роса, церкоспороз, фомоз, рамуляріоз
Замочування кореневої системи розсади. Замочування насіння. Обприскування в період вегетації
20 г / 5 л води / 100 шт; 20 г / 0,5-1,0 л води / 10 кг; 20 г / 5 л води / 1 сотку
Горох, квасоля, кукурудза цукрова, соняшник
Борошниста роса, чорна ніжка, бактеріози, плямистості листя і бобів; гельмінтоспоріоз, фузаріоз
Обприскування рослин
20 г / 10 л води / 2 сотки
Плодово-ягідні культури
Борошниста роса, кокомікоз, мілдью, оїдіум, сіра, біла та чорна гнилі, хлороз, бактеріальний рак
Обробка саджанців. Обприскування рослин
20 г / 3-5 л води / 100 шт; 20 г / 2 л / 40 м2

Обробка ґрунту осіння: для прискорення процесу гуміфікації та мінералізації рослинних решток і оздоровлення ґрунту 20 г / 10 л води / 2 сотки

Обробка ґрунту весняна: з метою пригнічення розвитку патогенів і збагачення ґрунту корисною мікрофлорою 20 г / 10 л води / 2 сотки

Сумісність препарату

• Viridin (Триходермін) сумісний з хімічними гербіцидами, інсектицидами та біологічними препаратами. Проявляє сильну синергійну дію з препаратом ФітоДоктор®.

• Несумісний з хімічними фунгіцидами.

Запобіжні заходи:

• Препарат безпечний для людини.

• Термін очікування після обробки препаратом до збору врожаю – 1 доба.

• При потраплянні препарату на шкіру або очі - промити водою. Після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати ротову порожнину.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати препарати біологічного походження в герметичній упаковці, сухому та захищеному від світла місці за температури від 0°С до +30°С.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VIRIDIN (ТРИХОДЕРМІН)

  • Виробник: Ензим-Агро
  • Модель: 0184
  • Наявність: Є в наявності
  • Пакування:
  • 15.00грн