• РАПСОЛ, В.Р.

Плівкоутворююча речовина, що використовується на посівах ріпаку для запобігання передчасного розтріскування стручків

  • Діюча речовина : натрієва сіль карбоксилметилцелюлози
  • Хімічний клас : пінколіни
  • Формуляція : водний розчин
  • Тарна одиниця : каністра, 10 л

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Робочий розчин препарату при нанесенні на стручки ріпаку створює полімерну еластичну мембрану, яка запобігає передчасному розтріскуванню стручків та висипанню насіння у культурних рослин. Завдяки своїй еластичності, мембрана може розтягуватись разом із ростом стручка. Ростові процеси після обробки посівів не зупиняються, відбувається подальший відтік пластичних речовин з вегетативних органів в маслонасіння і поступове зниження їх вологості. При обробці в світлий час доби на стручках ріпаку утворюється тонка плівка - полімерна сітка з ефектом дифузії, яка покриває всю поверхню рослини, не закриває продихи і дозволяє їм дихати.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Обробку проводять за 3-4 тижні до збирання ріпаку. Як правило, в цей час стручки ріпаку змінюють свій колір з темно-зеленого на світло-зелений, еластичні, під час згинання буквою «V» не тріскаються, насіння з них не висипається. Крайній термін обробки - коли стручки зелено-жовті, при оберненні навколо пальця вони не розтріскуються по шву.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрати, л/га

Максимальна кратність обробок, шт

Період

очікування,

днів

Ріпак озимий та ярий

Передчасне розтріскування стручків у культурних рослин

1,0 - 1,5

1

30

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. В ситуаціях дуже щільного травостою, норма витрати робочого розчину має становити не мене 400 л/га. Препарат контактної дії. Обов'язковою умовою ефективності його дії є повне і рівномірне покриття рослин ріпаку робочим розчином препарату. Норма витрати робочого розчину препарату не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Перед приготуванням робочого розчину слід виготовити маточний розчин препарату з водою (1:1), до утворення однорідного розчину. Бак обприскувача заливають водою на 1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають матковий розчин препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Під час внесення препарату режим змішування має бути постійно ввімкнений для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

СУМІСНІСТЬ

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, але в кожному окремому випадку необхідна попередня перевірка компонентів бакової суміші на сумісність.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

РАПСОЛ, В.Р.

  • Виробник: Нертус
  • Модель: 0159
  • Наявність: Не має в наявності
  • Пакування: 10 л
  • 0.00грн