| Упаковка | Оберіть кількість | Ціна | 
 | 
| 1 л | 
 | 86,00 грн | Замовити | 
| 10 л | 
 | 710,00 грн | Замовити | 
Склад: (г/л)
| Nзаг | P2O5 | K2O | Na2O | CaO | MgO | SO3 | Fe | Mn | B | Zn | Cu | Mo | Co | |
| – | – | 100,0 | 190,0 | – | – | 750,0 | – | – | – | – | – | – | – | |
| 
 
 | ||||||||||||||
Опис препарату:
Цеовіт Полісульфід Натрію – рідкий комплекс добрив сірки, натрію і калію для позакореневого живлення рослин з підвищеними потребами сірки, з яскраво вираженими фунгіцидними властивостями для захисту рослин.
Як складова частина багатьох захисних речовин для рослин (так званих фітоаллексинів) сірка має позитивний вплив і на стійкість рослин до хвороб, наприклад до сірої гнилі та альтернаріозу та ін. Особливо важливу роль відіграє сірка в ензиматичних процесах рослин, роблячи можливим створення активних центрів. Бере участь в процесі синтезу білка.
Недолік сірки затримує нормальний ріст і розвиток рослин. У цьому випадку, як і при нестачі азоту, руйнується хлорофіл, збільшується загроза грибкових захворювань.
До дуже важливої ролі натрію для рослин відноситься його вплив на швидкість розвитку листкової поверхні на початку розвитку рослини і що більш важливо на утворення і розподіл цукру в листі і коренеплоді на користь коренеплоду.
Перевагизастосування:
- Сірка представлена в найбільш доступній колоїдній формі. 
- Підвищується ефективність використання амідного азоту. 
- Фунгіцидні властивості для захисту рослин. 
- Натрій як і калій рішуче впливає на розподіл вологи в рослині, що дуже важливо в регіонах з недостатньою його кількістю або в посушливі роки. 
- Посилює стійкість рослин до хвороб, наприклад до сірої гнилі та альтернаріозу. 
Рекомендації застосування:
| Культура | Фаза внесення | Витрати добрив | Додаток карбаміду | |
| л/га | % | % | ||
| Буряк | Спільно з обробкою проти церкоспоріозу 2 – 3 обробки з інтервалом 10 – 14 днів | 1,5 | 0,6 | —- | 
| Ріпак | Восени: у фазі 5 – 8 лист., за 10 – 15 днів до кінця вегетації | 1,5 | 0,6 | —- | 
| Навесні: від початку стеблення 2 обробки до цвітіння з інтервалом 10 – 14 днів | 1,5 | 0,6 | до 8 | |
| Зернові | Вихід в трубку | 1,5 | 0,6 | до 8 | 
| Соняшник | У фазі 5 – 6 пар лист. (сумісно з Цеовіт Цвітіння 4 – 6 л/га) | 1,5 | 0,6 | до 2 | 
| Овочі | З 8 – 10 розвинених листків 2 обробки з інтер. 10 – 14 днів | 1,5 | 0,6 | до 0,8 | 
| Сад Виноград | Фаза формування бруньок Після цвітіння 1 – 2 обробки з інтервалом 10 – 14 днів | 3 – 4 3 – 4 | 0,3 – 0,4 0,3 – 0,4 | до 1 до 1 | 
| Примітка: витрати робочої рідини для всіх культур 250 л/га, сад 1000 л/га | ||||
| Приклад витрат «Овочі»: 0,6% розчин означає витрати на 100л /0,4 га (0,6 л) добрив Цеовіт + Карбамід (0,8%) або 0,8 кг. | ||||
Полісульфід Натрію
- Виробник: Фірма Цеоліт
- Модель: 0037
- Наявність: Передзамовлення
- Пакування: 1л
- 
              86.00грн

