• МИШОЛОВ ,Р.

Засіб для виготовлення отруйних принад, які застосовуються в боротьбі з мишоподібними гризунами

 • Діюча речовина : бродіфакум, 0,25 г/л
 • Хімічний клас : антикоагулянти крові Формуляція : розчин
 • Тарна одиниця : каністра, 1 л

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Діюча речовина препарату - бродіфакум, відноситься до антикоагулянтів крові другого покоління. При його надходженні до організму нейтралізується дія вітаміну К та порушується утворення протромбіну в крові. Вплив бродіфакуму на організм гризунів проявляється порушенням процесів згортання крові, кровотечею, крововиливами, які поступово призводить до загибелі тварин. Уповільнений розвиток симптомів отруєння запобігає виникненню у гризунів побоювання до сприйняття принади, захисні реакції у тварин не формуються, перестороги до принад не виникає. Після вживання готової отруйної принади (препарат Мишолов + харчова основа) загибель гризунів відбувається в продовж 4 - 7 днів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Препарат призначений лише для виготовлення отруйних принад. До роботи з препаратом допускаються фахівці організацій, що мають відповідні дозвільні документи на право займатись дератизаційними роботами. Принади виготовляють згідно нормативної документації, затвердженої в установленому порядку в приміщеннях, що відповідають вимогам безпеки при роботі з хімічними речовинами відповідного класу небезпеки, забезпечені вентиляцією, належним технологічним обладнанням, на використання яких для зазначених цілей повинен бути наданий дозвіл відповідною територіальною санітарно-епідеміологчіною станцією. Отруйні принади з родентицидом Мишолов готують з використанням різного кормового наповнювача (очищене зерно, крупи, гранульований комбікорм, каші, овочі, м'ясний або рибний фарш, інші привабливі для гризунів продукти) та атрактивних речовин (рослинна олія, цукор пісок тощо). Для приготування принад атрактанти змішують з препаратом Мишолов, а потім отриману суміш вносять у кормову основу і ретельно перемішують до рівномірного насичення забарвлення по всій масі принади. Склад кормового наповнювача та інших інгредієнтів підбирають у залежності від виду гризуна, його харчових уподобань та специфіки кормової бази на конкретному об'єкті. У принадах для мишей краще використовувати подрібнене зерно або крупи.

РОЗРАХУНКИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ПРИНАДИ

Для приготування 1 кг отруйної принади необхідно змішати 20 мл родентициду Мишолов з 980г кормової основи. З метою підвищення ефективності дератизаційних заходів до складу кормової основи рекомендується вводити атрактанти: рослинна олія - до 3% від маси готової принади або цукор пісок - до 10% від маси готової принади. При цьому кількість кормової основи зменшують на відповідну кількість використаного атрактанту.

МЕТОДИКА ЗАСТОСУВАННЯ ПРИНАДИ

Перед застосуванням отруйних принад, виготовлених на основі препарату Мишолов, необхідно провести облік чисельності гризунів методом маршрутних обстежень, що дозволить визначити необхідну кількість препарату до використання. На полі виділяють маршрут по діагоналі поля довжиною 1000 м та шириною 5 м (площею 0,5 га). Рухаючись за маршрутом, спостерігач підраховує кількість колоній в полі зору. Колонії позначають віхами, які за висотою перевищують висоту рослин на 20-25 см. У другій половині дня на маршруті притоптують всі нори в колоніях. Через 24 години підраховують кількість відкритих (жилих) нір на маршруті. Після визначення кількості жилих нір проводять розкладку принад. При розкладанні принади використовують дозуючі мірки (ложки, совочки, тощо). Працівник розкладає принаду в жилі нори мишоподібних гризунів в залежності від форми принад: зернову суміш - до 100 г в нору, тістоподібну речовину - 1-2 пакетики (вагою 10 г) в кожну нору з послідуючим засипанням нір. Повторну розкладку засобу проводять через 5-7 днів. Відмінною для мишей вважається ефективність знешкодження вище 85%, доброю - 70-80%, задовільненою - 70%. Якщо ефективність нижча за 50%, дератизаційні роботи необхідно повторити.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

 • Готові принади - небезпечні для теплокровних тварин, птахів та риб. Площі і терміни застосування засобу узгоджуються з Державною інспекцією мисливського господарства.
 • Всі роботи на площах сільськогосподарських угідь родентицидним засобом проводять на відстані не менш ніж 300 м від населених місць, фермерських та складських приміщень.
 • Категорично забороняється застосовувати родентицидні принади на території шкіл та інших дитячих закладів.
 • Забороняється застосовувати готові принади на території заповідників і навколо них, навколо рибогосподарських водоймищ, на відстані 500 м від затоплення (при максимальному стоянні паводкових вод) не ближче 2 км від берегів.
 • Забороняється використовувати у принадах не подрібнене насіння соняшнику та інші продукти, привабливі для людей.
 • Не слід торкатися принади незахищеними руками у зв'язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.
 • На площі, обробленій родентицидним засобом, ставлять таблички з написом «ОБЕРЕЖНО, ОТРУТА!». Таблички необхідно залишити на термін не менш ніж 21 день з дати проведення дератизаційних заходів. Випас худоби на оброблених площах до закінчення вказаного терміну заборонений. Засіб для виготовлення отруйних принад, які застосовуються в боротьбі з мишоподібними гризунами Діюча речовина : бродіфакум, 0,25 г/л Хімічний клас : антикоагулянти крові Формуляція : розчин Тарна одиниця : каністра, 1 л

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

МИШОЛОВ ,Р.

 • Виробник: Нертус
 • Модель: 0155
 • Наявність: Не має в наявності
 • Пакування: 1 л
 • 0.00грн