• КРИСОЛОВ, принада

Готова принада для боротьби з мишоподібними гризунами на сільськогосподарських угіддях та в побуті

 • Діюча речовина : бродіфакум, 0,05 г/кг
 • Хімічний клас : антикоагулянти крові Формуляція : пакети з готовою принадою
 • Тарна одиниця : пластикова ємність, 5 кг; пакет, 200 г

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Дія препарату виражається в порушенні механізму згортання крові. На 3-4 день після поїдання гризуни відчувають задуху та внаслідок внутрішньої кровотечі гинуть на 4-7 день, переважно на відкритому місці. Діюча речовина препарату - антикоагулянт крові другого покоління. При його надходженні до організму нейтралізується дія вітаміну К та порушується утворення протромбіну в крові. Вплив бродіфакуму на організм гризунів проявляється порушенням процесів згортання крові, кровотечею, крововиливами, які поступово призводить до загибелі тварин. Дія препарату на гризунів нівелюється після поїдання ними зелених рослин, в складі яких є вітамін К, який є природнім антидотом дії бродіфакуму.

СПЕКТР ДІЇ

Ефективний проти всіх видів гризунів як в приміщеннях так і в польових умовах, в тому числі проти стійких до зоокумарину і ратиндану популяцій

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Сільське господарство (сільськогосподарські угіддя, в т.ч. зернові, багаторічні трави, лісосмуги та ін. насадження). Пакети з засобом кладуть у кожну окрему нору або в одну з 2-3 близько розташованих нір : при середній заселеності до 10 колоній/га (100 нір/га) 1,5-2 кг/га при високій заселеності 15—30 колоній/га (200-400 нір/га) витрата препарату становить 3-4 кг/га За необхідності розкладку повторюють через 5-7 днів. Запобігати можливості поїдання препарату іншими тваринами та птахами.

Побут (об'єкти населених пунктів, в т.ч. житлові приміщення, харчові, лікувальні, навчальні та дитячі заклади). Розкладку принади доцільно проводити при перших ознаках заселення приміщень мишоподібними гризунами поблизу нір або на шляху пересування гризунів. По мірі поїдання принади гризунами здійснюють її додавання в місця розкладки (1 раз на 5-7 днів). Додавання принади припиняють, коли не відбувається її поїдання гризунами, або якщо впродовж 10-14 днів після останньої розкладки не було виявлено ознак життєдіяльності гризунів. На 100 м2 має бути не менше 4 точок розкладки принади. З метою уникнення контакту свійських тварин з принадою, останню розміщують в спеціальних принадних ящиках з картону, поліетилену або жерсті. При цьому норма витрати принади має становити 30—50 г на один принадний ящик. НОРМА ВИТРАТИ ПРЕПАРАТУ для боротьби з мишами становить —1-2 пакети (10-20 г/нору) для боротьби з пацюками — 2-3 пакети (20-30 г/нору)

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

 • Недостатня кількість розкладеної принади може призвести до повторного заселення мишоподібними гризунами з сусідніх територій.
 • Забруднені або несвіжі принади слід обов'язково замінювати.
 • Оскільки миші не мають постійних місць харчування, рекомендовано змінювати місця розкладання принади.
 • Пацюки, як правило, харчуються в затишних місцях, що також слід враховувати при розкладанні принад.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

КРИСОЛОВ, принада

 • Виробник: Нертус
 • Модель: 0156
 • Наявність: Не має в наявності
 • Пакування: 5 кг
 • 0.00грн