• ФЛУАФОЛ, К.С.

Системний фунгіцид пролонгованої дії для боротьби з захворюваннями сільськогосподарських культур


  • Діюча речовина: флутриафол, 250 г/л
  • Хімічний клас: триазоли
  • Формуляція: концентрат суспензії Тарна одиниця: каністра, 5 л


МЕХАНІЗМ ДІЇ

Препарат поглинається надземною частиною рослини та надзвичайно швидко переміщується по всій рослині акропетально. Діюча речовина порушує процеси синтезу ергостеролів в мембранах клітин фітопатогена. Внаслідок цього мембрани втрачають свої фізіологічні та механічні властивості, і згодом патоген гине. Препарат має лікувальні властивості та забезпечує довготривалий захист (до 3‒4 тижнів) культурних рослин від хвороб. Завдяки своїм фумігантним властивостям препарат є надзвичайно ефективним в боротьбі з борошнистою росою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню захворювань, або при появі перших ознак захворювання. Лікувальні (куративні) властивості препарату проявляються лише при його застосуванні на початкових етапах розвитку хвороби, за появи перших візуальних ознак ураження. При боротьбі із іржею зернових колосових внесення фунгіциду слід проводити при ураженні не більше 1 % листкової поверхні (1‒3 пустули на листку).

На цукрових буряках, яблуні та виноградниках максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні профілактично та за появи перших симптомів інфікування.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Шкідливий об'єкт

Норми витрати

препарату,

л/га

Період очікування/максимальна кратність обробок

Пшениця озима і яра

Борошниста роса, стеблова бура іржа, кореневі гнилі, септоріоз*, фузаріоз*

0,5

30/2

Ячмінь ярий, озимий

Борошниста роса, ринхоспоріоз, смугаста та сітчаста плямистості, кореневі гнилі, септоріоз*

0,5

Буряки цукрові

Борошниста роса, церкоспороз

0,25

Яблуня**

Борошниста роса, парша

0,1‒0,15

Виноград**

Оїдіум

0,1‒0,125

* - Захист зернових колосових від ураження септоріозом та фузаріозом забезпечується лише при профілактичних обробках

** - Застосування на одних і тих же площах препарату дозволяються один раз у два роки.

Строки виходу людей для виконання механізованих робіт ‒ 3 дні, для виконання ручних робіт ‒ 7 днів після внесення препарату.

ФАЗА РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНИХ РОСЛИН

На зернових колосових максимальна ефективність препарату спостерігається при його двократному застосуванні: 1-а обробка ‒ в період кущення рослин 2-а обробка ‒ в період появи прапорцевого листка‒початку колосіння

ПОГОДНІ УМОВИ

Температури +12...+22°С є оптимальними на момент внесення препарату. Знижені (менше +12°С) або підвищені (більше +25°С) температури повітря на момент внесення фунгіциду можуть уповільнити проникнення препарату в рослину та його дію на фітопатогенів. Забороняється вносити препарат, якщо швидкість вітру перевищує 4 м/с. Дощ впродовж 1 години після внесення препарату може знизити ефективність його дії.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

При застосуванні на польових культурах норма витрати робочого розчину складає 200‒400 л/га; при застосуванні в садах і виноградниках ‒ 800‒1000 л/га. Обов'язковим є повне і рівномірне покриття рослин робочим розчином препарату під час внесення. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин під час внесення.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів. Проте в кожному окремому випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність. Несумісний з речовинами, що утворюють лужне середовище.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/2. Вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. Режим змішування має бути постійно ввімкнений при внесенні препарату для забезпечення однорідності робочого розчину.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

  • Забороняється використовувати для годівлі сільськогосподарських тварин вегетативну масу ячменю впродовж 10 тижнів та вегетативну масу пшениці впродовж 7 тижнів після внесення препарату.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ

Культура

Норма витрати,

л/га

Шкідливий об'єкт

Особливості

застосування

Ріпак ярий та озимий

0,5

Альтернаріоз, фомоз, борошниста роса

Обприскування в період вегетації

Рис

1,0

Пірикуляріоз

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ФЛУАФОЛ, К.С.

  • Виробник: Нертус
  • Модель: 0176
  • Наявність: Не має в наявності
  • Пакування: 5 л
  • 0.00грн