• ФАТРІН, К,Е.

Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників

  • Діюча речовина : альфа-циперметрин,100 г/л Хімічний клас : синтетичні піретроїди
  • Формуляція : концентрат емульсії
  • Тарна одиниця : каністра, 5 л

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Діюча речовина має контактно-шлункову дію з високим рівнем початкової токсичності, має репелентні та антифідантні властивості. Діє на шкідників, які входять в безпосередній контакт з препаратом, а також при їх живленні рослинами, що були оброблені інсектицидом. Порушує процеси обміну іонів натрію та калію в присинаптичній мембрані, що призводить до надмірного виділення ацетилхоліну при проходженні нервових імпульсів через синаптичний ланцюжок. У результаті паралічу нервової системи шкідники гинуть. Діюча речовина не мігрує по профілю ґрунту. Період захисної дії препарату становить до 15 - 20 діб.

СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ

В Україні препарат зареєстровано для захисту озимих та ярих зернових колосових від широкого спектру сисних комах — попелиці, трипси, клопи, цикадки, п'явиці. У світі препарати на основі діючої речовини альфа-циперметрин широко застосовуються також для захисту просапних та плодових сільськогосподарських культур.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Препарат вносять наземним обприскуванням, обов'язковим є повне та рівномірне покриття рослин, що обробляються робочим розчином препарату. Застосування препарату вранці або ввечері сприяє підвищенню ефективності його дії. Максимальна ефективність проведення обробок спостерігається при досягненні чисельності шкідників економічного порогу шкодочинності. У випадку коли культурні рослини знаходяться у стресовому стані (прохолодні погодні умови, приморозки, посуха та підвищенні температури) системна дія інсектициду на шкідників істотно зменшується.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробок, обмеження Строк останньої обробки до збирання врожаю, днів Максимальна кратність обробок Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, п'явиці, злакові мухи, попелиці, трипси 0,1 - 0,15 Обприскування в період вегетації 30 2 Ячмінь ярий Попелиці, п'явиці, блішки Максимальна кратність обробок - 2 за сезон. Строк виходу людей для виконання механізованих робіт - 4 дні, для виконання ручних робіт - 10 днів. ПОГОДНІ УМОВИ Максимальна ефективність дії препарату на шкідників спостерігається при середньодобових температурах повітря +15...+20°С. Підвищені температури повітря (вище +20°С) істотно знижують ефективність дії препарату. Не рекомендується проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Наявність краплинної вологи на поверхні рослин, що обробляються, а також дощ впродовж 3 годин після внесення препарату можуть суттєво знизити ефективність його дії. Препарат не стійкий до підвищених температур, розкладається під впливом інтенсивного сонячного випромінювання та зниженої вологості повітря.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Для польових культур норма витрати робочого розчину складає 200 - 300 л/га. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/3 об'єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

Препарат сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів , проте підвернений швидкому гідролізу в лужних середовищах. Необхідно проводити пробне змішування з іншими препаратами в рекомендованих дозах перед широкомасштабним застосуванням.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Препарат небезпечний для бджіл, але при контакті проявляє репелентні якості по відношенню до них. Прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 4 - 5 км. Обмеження льоту бджіл – 5 - 6 діб після обробки. СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ Культура Норма витрати л/га Шкідливий об’єкт Строк очікування до збирання врожаю, дні Буряки цукрові 0,1 блішки - Буряки цукрові 0,2 - 0,25 звичайний буряковий довгоносик, попелиці - Горох 0,15 - 0,25 зернівка горохова, попелиці, трипси 25 - для зеленого горошку, 30 - для гороху на зерно Картопля 0,07 - 0,10 колорадський жук 20 Ріпак 0,12 - 0,15 ріпаковий квіткоїд, блішки хрестоцвіті 30 Капуста 0,1 - 0,15 плодожерки, листовійки 30 Яблуня 0,15 - 0,25 совки, міль, білянки 45 Насіннєві посіви люцерни 0,15 - 0,20 довгоносики, клопи, попелиці 40

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ФАТРІН, К,Е.

  • Виробник: Нертус
  • Модель: 0152
  • Наявність: Не має в наявності
  • Пакування: 5 л
  • 0.00грн