• ФАЄР, Т.К.С

Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння соняшнику, ріпаку від широкого спектру хвороб. Не має аналогів на ринку ЗЗР за ефективністю і спектром захисної дії


  • Діюча речовина: тирам, 400 г/л + тіабендазол, 20 г/л + металаксил-М, 116 г/л
  • Хімічний клас: дитіокарбамати, бензимідазоли, аніліди
  • Форма випуску: текучий концентрат суспензії
  • Тарна одиниця: каністра, 5 л

МЕХАНІЗМ ДІ

Тирам ‒ речовина контактної дії, взаємодіє з ферментними системами збудників хвороб та інгібує процеси дихання клітин, внаслідок чого блокується проростання спор та ріст міцелію патогена. Стримує розвиток збудників на поверхні насіння та захищає від ґрунтової інфекції. Тіабендазол ‒ речовина системної дії з групи бензимідазолів, яка зупиняє процеси поділу клітин патогена (а саме, процеи поділу ядра, взаємодіючи з білком мікротрубочок). Завдяки переміщенню в молоді проростки захищає культурні рослини від хвороб на перших етапах росту та розвитку. Металаксил-М ‒ речовина системної дії з високою швидкістю проникнення. Впливає на синтез рибосомальної РНК, пригнічує ріст міцелію та формування спор. Має високоефективну вибіркову дію проти ооміцетів Завдяки поступовому акропетальному переміщенню по рослині захищає проростки протягом декількох тижнів.

СПЕКТР ДІЇ СКЛАДОВИХ ПРЕПАРАТУ ФАЄР НА СХОДИ СОНЯШНИКУ ТА РІПАКУ

В період від висіву насіння до розгортання сім'ядолей компоненти препарату пригнічують розвиток насіннєвої (поверхневої і внутрішньої) та ґрунтової інфекції пліснявіння, чорної ніжки, несправжньої борошнистої роси, білої, сірої, вугільної, базальної, фузаріозної гнилей, пітіозних гнилей, альтернаріозу, фомозу, вертицильозу, фомопсису, бактеріозу. Період захисної дії препарату становить 35‒45 діб.

В період від розгортання сім'ядолей до фази 2‒4 справжніх листків складові препарату (за рахунок системної дії) захищають сходи від аерогенної інфекції:


металаксил ‒ несправжньої борошнистої роси, що поширюється від ураженої падалиці;

тіабендазол ‒ від ураження збудниками хвороб листя і стебел (білої гнилі, фомозу, септоріозу, альтернаріозу, фомопсису тощо).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Перед застосуванням препарат слід ретельно перемішати в каністрі. Для обробки 1 т насіння використовують 10 л робочого розчину, що містить 2,5‒3,5 л препарату та 7,5‒6,5 л води відповідно. Для забезпечення рівномірного покриття насіння робочим розчином в процесі протруювання слід ретельно контролювати кількість насіннєвого матеріалу, який проходить через протруювальний агрегат, та кількість робочого розчину, що подається в протруювальну камеру.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

Препарат сумісний з більшістю інсектицидів, добрив та стимуляторів росту, необхідно також проводити пробне змішування з іншими препаратами в рекомендованих дозах перед широкомасштабним застосуванням.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрати препарату, л/т

Норма витрати робочого розчину, л/т

Соняшник

Пліснявіння насіння, сіра, біла, вугільна (попеляста), базальна гнилі, несправжня борошниста роса, фомопсис, альтернаріоз, фузаріоз (коренева форма)

2,5‒3,0

10,0

Ріпак

Пліснявіння насіння, чорна ніжка, фомоз, пероноспороз, альтернаріоз, біла гниль, фузаріоз (коренева форма)

2,5‒3,5

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ■ Перед приготуванням робочого розчину препарат слід ретельно розмішати в каністрі впродовж 3‒5 хвилин. ■ Розчин не рекомендовано залишати на довгий час без перемішування. Обов’язковою вимогою є забезпечення рівномірного покриття насіннєвого матеріалу плівкою робочого розчину. ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрати, л/т

Норма витрати робочого розчину, л/т

Соя

Біла і сіра гнилі, фузаріоз, пероноспороз, пліснявіння насіння, кореневі гнилі, септоріоз, альтернаріоз, церкоспороз, фомопсис, бактеріози

2,0–2,5

10,0

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ФАЄР, Т.К.С

  • Виробник: Нертус
  • Модель: 0164
  • Наявність: Не має в наявності
  • Пакування: 5 л
  • 0.00грн