• АнтиСтрес Активатор Інокуляції

Упаковка

Оберіть кількість

Ціна267,00 грн

Замовити

10л


2520,00 грн

Замовити


Склад: (г/л)

Nзаг

P2O5

K2O

Na2O

CaO

MgO

SO3

Fe

Mn

B

Zn

Cu

Mo

Co

30,0

20,0

42,0

20,0

78,0

1,2

0,6

1,1

0,9

2,5

0,5

0,05

А також входять: амінокислоти 40 ± 5 г/л та фітогормони – 0,15 г/л

Примітка – допустимі відхилення для вмісту макроелементів ±2%, мікроелементів ± 1 %


Опис препарату:

Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції – унікальна формула комплексу необхідна для інкрустації бобів перед сіянням. Склад містить збалансовані хелатинові елементи живлення, до яких відносяться мікро- та макроелементи, також оліго- та полісахариди, фітогормони, стимулятори росту та природні амінокислоти рослинного походження.

Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції – активує оптимальний перебіг симбіозу рослини та азотофіксуючих бактерій, що забезпечує гармонійний розвиток та реалізацію генетичного потенціалу, сприяє уникненню стресу рослин, який виникає у зв’язку з проростанням бобів.

Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції необхідно застосовувати:

  • При необхідності очистити поверхню бобів від грибкових утворень, які виникли в результаті неправильного зберігання, та на місцях механічних пошкоджень;

  • Перед покриттям бобів біополімерною плівкою, задля локалізації місця ураження та уникнення поширення захворювань;

  • Для забезпечення рослин необхідним комплексом речовин та мікроелементів, важливих для розвитку бобів та оптимального стану біофлори ґрунту, завдяки чому покращується ріст рослин на генеративному рівні та насичення азотом бульбочкових бактерій;

  • Для більш енергійного проростання, забезпечення швидких та рівномірних сходів, а також пришвидшення розвитку та зміцнення кореневої системи;

  • Для контролю всіх фізіологічних процесів, починаючи від стадії проростання і закінчуючи отриманням плодів – повне розкриття генетичного потенціалу рослин, яке досягається шляхом біосинтезу ендогенних фітогормонів власного виробництва, що стимулюють баланс гормонів на кожному етапі розвитку рослин, та ендогенних фітогормонів (ауксинів, гіберелінової кислоти і цитокінінів), які сприяють швидкому проростанню насіння.

Норми застосування Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції:

Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції необхідно використовувати у передпосівний період для інкрустації бобів. На 1 тонну насіння рекомендується використовувати літри препарату (у баковому розчині – 8-10 літрів).

Обробка насіння Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції – це стартовий і найголовніший крок у сфері вирощування бобових, який повністю відповідає сучасним технологіям та дозволяє отримати максимальний показник реалізації генетичного потенціалу культури.

Обробка насіння Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляціїможе відбуватися з використанням нешкідливих протруйників хімічного складу, а також сприяє усуненню гальмування розвитку рослин, викликаного дією останніх.

Передпосівна обробка насіння бобових культур препаратом Цеовіт АнтиСтрес Активатор Інокуляції стимулює оптимальній перебіг всіх біохімічних процесів, які пов’язані з першим етапом розвитку рослин; дозволяє забезпечити захист від стресу, викликаного зовнішніми факторами, що має безпосередній вплив на закладку та формування врожаю найвищої якості.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

АнтиСтрес Активатор Інокуляції

  • Виробник: Фірма Цеоліт
  • Модель: 0010
  • Наявність: Передзамовлення
  • Пакування: 1л
  • 267.00грн


Доступні варіанти