• АККОРД, М.С.

Фунгіцид контактної дії з акарицидними властивостями для боротьби з хворобами плодових

культур в період вегетації

 • Діюча речовина: гідроксид міді, 150 г/л; сірка, 300 г/л
 • Хімічний клас: сполуки міді, неметалічні елементи та їхні сполуки
 • Тарна одиниця: каністра, 5 л


МЕХАНІЗМ ДІЇ

При внесенні препарату на поверхні рослин утворюється захисний шар, який запобігає розвитку патогена. Іони міді поглинаються міцелієм гриба та викликають денатурацію білкових комплексів, в тому числі і ензимів. Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітинах збудника, а потім і до загибелі патогена.

Сірка порушує транспорт електронів у ланцюзі цитохромів мембран клітин патогена. Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітинах збудника, а потім і до його загибелі. Тривалість захисної дії за дотримання оптимальних норм витрат становить 7-10 діб, в разі випадання опадів обробки повторюють. Препарат не ефективний проти патогенів, які вже проникли в рослину, оскільки перебуває на листовій поверхні і не проникає всередину.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ


Препарат вносять наземним обприскуванням з нормою витрати робочого розчину 600-1000 л/га. Норму витрати робочого розчину слід обирати так, щоб забезпечувати повне та рівномірне змочування поверхні рослин під час внесення, але не допускати стікання робочого розчину з поверхні рослин. Рекомендована мінімальна концентрація препарату в робочому розчині становить 0,7%.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Шкідливий

об'єкт

Норми витрати препарату, л/га

Максимальна кратність обробок за сезон, шт.

Виноградники

Мільдью, оїдіум, кліщі

4,0‒7,0

3

Яблуня

Парша, борошниста роса, кліщі

5,0‒7,0

4

Період очікування від останньої обробки до збирання врожаю становить не менше 30 днів. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення препарату, для виконання ручних робіт ‒ через 7 днів.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБКИ

Препарат вносять профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню хвороб, безпосередньо перед первинним ураженням рослин (до проростання спор збудника на поверхні рослин). Максимальна ефективність дії препарату на патогенні організми спостерігається при застосуванні його в комплексі з фунгіцидами системної дії. ВИНОГРАДНИКИ На виноградниках препарат вносять до цвітіння та після цвітіння. Першу обробку слід проводити, коли середньодобові температури перевищують позначку +10°С, а довжина молодих пагонів складає 10‒15 см і більше. Наступні обробки проводять з інтервалом 10‒15 днів. ЯБЛУНЯ На яблуні препарат вносять до цвітіння та після цвітіння. Першу обробку проводять в період формування бутонів. Наступні обробки проводять з інтервалом 10‒12 днів. За сприятливих умов для розвитку захворювання інтервал між обробками слід скорочувати до 7‒8 днів.

ПОГОДНІ УМОВИ

Оптимальна температура повітря для застосування препарату +12...+20°С. Рясні опади можуть змити частину препарату з поверхні рослин, знижуючи таким чином його захисну дію. Тому рекомендовано в таких випадках проводити повторне внесення препарату з мінімально рекомендованою нормою витрати для відновлення захисного екрану.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів, що застосовуються для захисту садів та виноградників, окрім органофосфатів та препаратів з низькокислотною реакцією бакової суміші (рН нижче 5,5), також виключення становлять препарати на основі фосетилу алюмінію, тираму та сірки. В кожному конкретному випадку необхідно проводити тест компонентів бакової суміші на сумісність.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

 • не рекомендовано застосовувати препарат під час цвітіння культурних рослин (а на персику – після цвітіння, оскільки це може спричинити опадання листя);
 • максимальна ефективність препарату проти борошнистої роси спостерігається при його застосування за вологості повітря не нижче 70 %;
 • не рекомендовано застосовувати препарат при температурах повітря вище +25°С;
 • якщо строки обробки пропущено і ураження рослин вже відбулося (спостерігається поява перших поодиноких візуальних ознак захворювання), впродовж 2‒3 днів необхідно застосовувати фунгіциди системної дії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

АККОРД, М.С.

 • Виробник: Нертус
 • Модель: 0166
 • Наявність: Не має в наявності
 • Пакування: 5 л
 • 0.00грн